13 лютого відбудуться громадські слухання з обговорення містобудівної документації та звітів про стратегічну екологічну оцінку

Опубліковано: Лютий 10, 2020

Відповідно до статті 12 Закону України «Про стратегічну екологічну оцінку», статті 21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», керуючись постановою Кабінету Міністрів України від 25.05.2011 № 555, з метою врахування громадських інтересів 13 лютого 2020 року о 16.00 у великій залі Ужгородської міської ради буде проведено громадські слухання у великому залі Ужгородської міської ради з обговорення містобудівної документації та звітів про стратегічну екологічну оцінку, а саме:

- «Детальний план території, обмеженої площею Кирила і Мефодія, вулицями Минайською, 8 Березня (до № 19), ЗОШ № 12 та № 15 та вулицею Заньковецької»;

- «Детальний план території, обмеженої вулицями Українською, Іштвана Дендеші, Антоніна Дворжака та Андрія Палая».

Запрошуємо всіх охочих взяти участь у громадських слуханнях.