Пізнавальний захід для батьків і дітей «Сімейний фестиваль» триває в Ужгороді

Опубліковано: Квітень 24, 2024

Пізнавальний захід для батьків і дітей «Сімейний фестиваль» триває в Ужгороді
Організував його благодійний фонд «Рідні» за фінансової підтримки ЮНІСЕФ та сприяння міської ради – Ужгородського міського центру соціальних служб департаменту соціальної політики, управління у справах культури, молоді та спорту, департаменту міської інфраструктури.
Мета заходу, який відбувається у межах проєкту «Посилення спроможності громад у наданні психосоціальної підтримки та соціальних послуг вразливим дітям та підліткам, у тому числі інформування про альтернативні форми виховання» – підтримати внутрішньо переміщених осіб, сім’ї, які перебувають у складних життєвих обставинах, багатодітні родини, дати їм можливість психологічно, фізично та ментально відпочити.
У дворику «Совиного гнізда» психологи проводять творчі майстер-класи для дітей, підлітків та їхніх батьків, лекції для батьків щодо підтримки дітей у воєнний час, ігри на командотворення, гуртування. Долучилися до заходу й учасниці вокального ансамблю «Перлинка» Ужгородського міського центру дозвілля - будинку культури.
Триватиме «Сімейний фестиваль» до 17:00.