В Ужгороді із благодійним концертом виступив військовий оркестр 194-ї понтонно-мостової бригади

Опубліковано: Квітень 20, 2024

Нездоланної волі до перемоги ужгородцям та гостям міста бажав сьогодні військовий оркестр 194-ї понтонно-мостової бригади Державної спеціальної служби транспорту Міністерства оборони України.

Колектив, яким керує полковник Богдан Задорожний, в Ужгороді вже втретє, і щоразу це неймовірна атмосфера, позитивні емоції та піднесення, яке відчули нині всі присутні на концерті біля драмтеатру.

Учасники 2 місяці тому прибули з передової, зараз мають благодійний тур містами України. За інформацією представників ГО «Крила Янголів», зібрані сьогодні кошти спрямують на придбання 5 РЕБ-станцій для закарпатських бригад ЗСУ.