В Ужгороді сьогодні попрощалися із загиблим головним сержантом Сергієм Шпонтаком

Опубліковано: Березень 19, 2024

Рідні до останнього не втрачали надії, що він живий,  хоча не мали від нього звістки із літа 2023 року.

Сергій Юрійович Шпонтак народився 10 січня 1977 року в Ужгороді, закінчив ЗОШ № 11, згодом профтехучилище №19. Вищу освіту здобув у Львівському державному університеті фізичної культури, займався спортом та популяризував серед молоді здоровий спосіб життя.

10 років пропрацював директором Ужгородського міського центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх», заступником директора обласної комплексної дитячо-юнацької спортивної школи ФСТ «Україна».

Був люблячим чоловіком та батьком, вірним товаришем, хорошим тренером та колегою. Останній бій за Україну прийняв 25 серпня 2023 року на Луганщині.

Церемонія прощання відбулася на площі Народній, віддати шану полеглому воїну прийшли рідні, друзі, колеги, в.о. міського голови, заступник міського голови Вадим Борець, секретар Ужгородської міської ради Ігор Чорній, військові, містяни.

Від головнокомандувача ЗСУ генерала Олександра Сирського зачитали пам'ятний лист на знак глибокої вдячності за жертовне служіння в лавах Збройних Сил.

Поховали Героя на Пагорбі Слави.

У Сергія Шпонтака залишилися мама, дружина, син та донька.

Вічна та світла пам'ять воїну-захиснику!