Борець Вадим Олександрович

Заступник міського голови

Прийом громадян:

Примітки:

Декларація

Громадянин України.

Народився 31 серпня 1976 року в місті Усмань Ліпецької області, Росія.

Вищу освіту за спеціальністю «інженерна механіка» здобув в Академії Прикордонних військ України ім. Богдана Хмельницького у 1997 році та  за спеціальністю «правознавство» - у Хмельницькому інституті регіонального управління та права у 2004 році.

З липня 1993 року по грудень 2019 року – проходив військову службу в лавах Державної прикордонної служби України.

8 грудня 2020 року затверджений заступником міського голови Ужгородської міської ради.

Функціональні повноваження
заступника міського голови:

Несе персональну відповідальність за реалізацію законів України, указів та розпоряджень Президента України, постанов Верховної Ради України, постанов і розпоряджень Кабінету Міністрів України, рішень міської ради, виконавчого комітету, розпоряджень міського голови, інших актів законодавчої та виконавчої влади щодо забезпечення дотримання вимог чинного законодавства в галузі соціального захисту населення, захисту прав, свобод і законних інтересів дітей.

Забезпечує реалізацію державної політики у сфері соціального захисту населення, пенсійного забезпечення, сімейної політики, материнства і дитинства, взаємодії суб’єктів, що здійснюють заходи у сфері запобігання та протидії домашньому насильству і насильству за ознакою статі, соціальної роботи із сім’ями, дітьми та молоддю, які перебувають у складних життєвих обставинах та потребують сторонньої допомоги, захисту прав, свобод і законних інтересів дітей міста шляхом виконання відповідних державних і місцевих програм, надання населенню якісних соціальних послуг.

Координує роботу:

департаменту соціальної політики;

служби у справах дітей.

Забезпечує взаємодію виконавчого комітету міської ради з:

органами виконавчої влади за напрямами діяльності;

Ужгородським об'єднаним управлінням Пенсійного фонду України Закарпатської області;

політичними партіями, громадськими організаціями, об’єднаннями (з відповідних напрямів діяльності).

Візує рішення ради, виконкому, розпорядження міського голови з визначених напрямів діяльності, підписує додатки до рішень ради.

Затверджує посадові інструкції керівників підпорядкованих структурних підрозділів.

Очолює комісії (ради, комітети), утворені виконавчим комітетом міської ради за напрямами роботи, визначеними  цим розпорядженням.

Візує рішення ради, виконкому, розпорядження міського голови з визначених напрямів діяльності.

Затверджує посадові інструкції керівників підпорядкованих структурних підрозділів.

Ініціює, організовує та бере участь у розробці нормативно-правових актів, у тому числі регуляторних актів міської ради та виконавчого комітету.

Виконує інші обов’язки, покладені на нього міським головою. Для організації виконання особливо важливої роботи та оперативного реагування на нестандартні ситуації в місті для нього встановлюється необмежений у часі режим роботи.

Розпорядження міського голови № 351 від 14.07.2021 року "Про функціональні повноваження міського голови, секретаря ради, заступників міського голови та керуючого справами виконкому"