Гомонай Василь Васильович

Заступник міського голови

Прийом громадян:

Примітки:

Декларація

Народився 25 серпня 1978 року в м. Ужгород Закарпатської області. Громадянин України. Вищу освіту за спеціальністю «правознавство» здобув в Ужгородському державному університеті в 2000 році та за спеціальністю «філософія» - в Приватному вищому навчальному закладі «Карпатський університет імені Августина Волошина» у 2010 році. У період з лютого 2001 року по листопад 2003 року навчався в аспірантурі Ужгородського державного інституту інформатики, економіки і права. У 2004 році присвоєно науковий ступінь «Кандидат юридичних наук» та у 2006 році отримав вчене звання «Доцент». Трудову діяльність розпочав у вересні 2000 року викладачем природничо-гуманітарного коледжу Ужгородського державного інституту інформатики, економіки і права. Одночасно з вересня 2000 року до вересня  2017 року працював викладачем, доцентом кафедри конституційного права та порівняльного правознавства Ужгородського національного університету. Під час роботи в Ужгородському національному університеті з грудня  2000 року по березень 2001 року працював юрисконсультом Ужгородської дистанції цивільних споруд Львівської залізниці. 12 вересня 2017 року затверджений заступником міського голови Ужгородської міської ради.  

Функціональні повноваження:

Несе персональну відповідальність за реалізацію законів України, указів та розпоряджень Президента України, постанов Верховної Ради України, постанов і розпоряджень Кабінету Міністрів України, рішень міської ради, виконавчого комітету, розпоряджень  міського голови, інших актів законодавчої та виконавчої влади щодо забезпечення дотримання вимог чинного законодавства у сфері капітального будівництва, охорони здоров’я, культури, молоді та спорту, цивільного захисту населення.

 

Координує роботу:

управління капітального будівництва;

управління охорони здоров’я;

управління у справах культури, молоді і спорту;

відділу цивільного захисту населення.

 

Забезпечує взаємодію виконавчого комітету міської ради з:

органами виконавчої влади за напрямами діяльності;

управлінням ДСНС України у Закарпатській області.

головним управлінням Держпродспоживслужби в Закарпатській області;

управлінням ветеринарної медицини;

релігійними організаціями,

політичними партіями, громадськими організаціями, об’єднаннями (з відповідних напрямів діяльності);

творчими спілками;

культурно-освітніми національними товариствами.

 

Очолює комісії (ради, комітети), утворені виконавчим комітетом міської ради за напрямами роботи, визначеними  цим розпорядженням.

Візує рішення ради, виконкому, розпорядження міського голови з визначених напрямів діяльності.

Затверджує посадові інструкції керівників підпорядкованих структурних підрозділів.

Ініціює, організовує та бере участь у розробці нормативно-правових актів, у тому числі регуляторних актів міської ради та виконавчого комітету.

Виконує інші обов’язки, покладені на нього міським головою. Для організації виконання особливо важливої роботи та оперативного реагування на нестандартні ситуації в місті для нього встановлюється необмежений у часі режим роботи.

Е-декларації на порталі НАЗК

Звіт за 2019 рік