Гомонай Василь Васильович

Заступник міського голови

Прийом громадян:

Примітки:

Декларація

Народився 25 серпня 1978 року в м. Ужгород Закарпатської області. Громадянин України. Вищу освіту за спеціальністю «правознавство» здобув в Ужгородському державному університеті в 2000 році та за спеціальністю «філософія» - в Приватному вищому навчальному закладі «Карпатський університет імені Августина Волошина» у 2010 році. У період з лютого 2001 року по листопад 2003 року навчався в аспірантурі Ужгородського державного інституту інформатики, економіки і права. У 2004 році присвоєно науковий ступінь «Кандидат юридичних наук» та у 2006 році отримав вчене звання «Доцент». Трудову діяльність розпочав у вересні 2000 року викладачем природничо-гуманітарного коледжу Ужгородського державного інституту інформатики, економіки і права. Одночасно з вересня 2000 року до вересня  2017 року працював викладачем, доцентом кафедри конституційного права та порівняльного правознавства Ужгородського національного університету. Під час роботи в Ужгородському національному університеті з грудня  2000 року по березень 2001 року працював юрисконсультом Ужгородської дистанції цивільних споруд Львівської залізниці. 12 вересня 2017 року затверджений заступником міського голови Ужгородської міської ради.  

Функціональні повноваження:

Несе персональну відповідальність за реалізацію законів України, указів та розпоряджень Президента України, постанов Верховної Ради України, постанов і розпоряджень Кабінету Міністрів України, рішень міської ради, виконавчого комітету, розпоряджень  міського голови, інших актів законодавчої та виконавчої влади щодо забезпечення дотримання вимог чинного законодавства у сфері капітального будівництва, охорони здоров’я, культури, молоді та спорту.

Забезпечує підготовку та організацію виконання планів соціально-економічного  розвитку з питань капітального будівництва на території міста, реалізацію державної політики у галузі охорони здоров’я, культури, охорони культурної спадщини, нацменшин та релігій, фізичної культури, спорту та молоді.

Координує роботу:

управління капітального будівництва;

управління охорони здоров’я;

управління у справах культури, молоді та спорту.

Забезпечує взаємодію виконавчого комітету міської ради з:

органами виконавчої влади за напрямами діяльності;

головним управлінням Держпродспоживслужби в Закарпатській області;

управлінням ветеринарної медицини;

релігійними організаціями,

творчими спілками;

культурно-освітніми національними товариствами;

політичними партіями, громадськими організаціями, об’єднаннями (з відповідних напрямів діяльності).

Очолює комісії (ради, комітети), утворені виконавчим комітетом міської ради за напрямами роботи, визначеними  цим розпорядженням.

Візує рішення ради, виконкому, розпорядження міського голови з визначених напрямів діяльності.

Затверджує посадові інструкції керівників підпорядкованих структурних підрозділів.

Ініціює, організовує та бере участь у розробці нормативно-правових актів, у тому числі регуляторних актів міської ради та виконавчого комітету.

Виконує інші обов’язки, покладені на нього міським головою. Для організації виконання особливо важливої роботи та оперативного реагування на нестандартні ситуації в місті для нього встановлюється необмежений у часі режим роботи.

Е-декларації на порталі НАЗК

Звіт за 2019 рік