На позачерговій сесії міськради виділили 1 млн грн на придбання та заміну котлів в ужгородських школах №9 та №15

Опубліковано: Січень 13, 2022

На позачерговій сесії міськради виділили 1 млн грн на придбання та заміну котлів в ужгородських школах №9 та №15

Перед початком сьогоднішньої позачергової сесії Ужгородської міської ради всіх присутніх у сесійній залі учні загальноосвітньої школи №8 привітали з різдвяними святами колядками та віншуваннями. Міський голова Богдан Андріїв подякував колядникам за чудовий виступ, усі дітки отримали солодкі подарунки.

1 мільйон гривень на придбання та заміну котлів в ужгородських школах №9 та №15 виділили сьогодні управлінню освіти на позачерговій сесії Ужгородської міської ради. Депутати на цю суму зменшили обсяг резервного фонду міського бюджету. 700 тисяч гривень спрямують на закупівлю двох котлів, а 300 тисяч – на демонтаж та їх встановлення.
Нагадаємо, позавчора, 11 січня, міський голова Богдан Андріїв через аварійні ситуації на котельнях, які обігрівають ужгородські школи №9, №12 та №15, а також дитсадок №8, скликав позапланове засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. Комісія рекомендувала скликати позачергове засідання сесії Ужгородської міської ради, того ж дня міський голова підписав відповідне розпорядження.