Чотири десятки протоколів розглянули на засіданні адміністративної комісії в Ужгородській міській раді

Опубліковано: Січень 12, 2022

Чотири десятки протоколів розглянули на засіданні адміністративної комісії в Ужгородській міській раді
Більшість були складені за порушення правил благоустрою: зокрема, 5 ужгородців за торгівлю у невстановлених місцях та без дозвільних документів сплатять штраф від 340 до 1360 грн.
Найбільше порушень – два десятки – стосувалися розміщення рекламних конструкцій (зокрема інформаційних вивісок) без дозволів (штраф 850-1700 грн). Ще четверо ужгородців сплатять такі ж суми за протерміновані технічні паспорти вивісок. Троє містян сплатять від 340 до 1360 грн кожен за складання будівельного сміття на зеленій зоні та біля будинків.
Комісія розглянула й адмінматеріали щодо поодиноких порушень правил благоустрою, наприклад, спалювання відходів, забруднення дорожнього покриття розчином бетону, самовільне розміщення відкритого літнього майданчика без документів – за що передбачені штрафи від 340 до 1360 грн. За відсутність огорожі під час проведення ремонтних робіт порушника оштрафували на 1700 грн.
Найбільшу суму штрафу – 6800 грн – сплатить продавець одного з магазинів за продаж алкоголю вночі, що заборонено законодавством.
Ужгородці, які не з'явилися на засідання адмінкомісії, сплатять максимальні штрафи.