Ужгородський міський голова Богдан Андріїв вручив нагороди переможцям Кубку Регіонів Аматорської футзальної ліги України

Квітень 08, 2019

Ужгородський міський голова Богдан Андріїв вручив нагороди переможцям Кубку Регіонів Аматорської футзальної ліги України

Ужгородський міський голова Богдан Андріїв сьогодні взяв участь в урочистій церемонії нагородження переможців, арбітрів та кращих гравців всеукраїнського турніру – Кубку Регіонів Аматорської футзальної ліги України (АФЛУ), поєдинки якого 5-7 квітня проходили в Ужгороді.

Нагадаємо: у двох залах спорткомплексу "Юність" змагалися 15 команд – із Одеської, Кіровоградської, Миколаївської, Хмельницької, Луганської, Донецької областей, міст Житомир, Рівне, Київ, а також 2 ужгородські команди – «Ужнет» та «Епіцентр».
Команди були розділені на 5 груп, а після кваліфікаційних поєдинків – на 2 дивізіони.

Ужгородський «Ужнет» здобув срібло Першої ліги Кубку Регіонів АФЛУ – з чемпіонами, командою «Локомотив» з Лиману Донецької області, вони зіграли 0:4. Бронза цього дивізіону – в ужгородського "Епіцентру" та команди "ЛІЯ" з Миколаївської області.

За головний трофей Кубка Регіонів АФЛУ змагалися житомирська «Енергія» та «Хмельницькі делікатеси», перемогла "Енергія", рахунок 2:1. Третє місце здобули "Яско-2" з Вінниці та команда з Новоукраїнки на Кіровоградщині.

Ужгородський міський голова Богдан Андріїв, віце-президент, виконавчий директор АФУ Володимир Гримайло та голова комітету аматорського та масового футзалу АФУ Віктор Таран вручили медалі, кубки, відзнаки командам за 1-3 місця в обох дивізіонах, кращим гравцям та арбітрам Кубку Регіонів.