Сьогодні в міськраді конкурсна комісія розглянула подання претендентів на посаду директора комунального некомерційного підприємства «Ужгородський міський пологовий будинок»

Опубліковано: Червень 20, 2019

Сьогодні, 20 червня, в Ужгородській міській раді комісія у складі: заступника міського голови Олександра Білака (голови) та членів – юрисконсульта Ужгородського міського пологового будинку Василя Дьордя, начальника управління охорони здоров’я міськради Василя Решетаря, головного бухгалтера полового Наталії Лендєл, представника ГО «Пройдемо шлях разом» Слави Глаголич, відокремленого підрозділу у Закарпатській області ГО «Поряд з вами» Марини Сташиної-Неймет – провела засідання з підготовки проведення конкурсу на зайняття посади директора комунального некомерційного підприємства «Ужгородський міський пологовий будинок» Ужгородської міської ради.

Голова комісії заступник міського голови Олександр Білак поінформував, що на участь у конкурсі надійшло три заяви – від кандидатів Руслана Михайловича Федька, Вікторії Андріївни Пантьо, Юрія Юрійовича Ломаги. Також, відповідно до вимог, надійшли запечатані конверти з документами претендентів.
Конверти відкрили в присутності членів комісії і вони, вивчивши відповідність документів Постанові Кабінету Міністрів України № 1094 від 27.12.2017 р., прийняли рішення:
– допустити кандидатів Руслана Михайловича Федька, Вікторію Андріївну Пантьо, Юрія Юрійовича Ломагу до участі в конкурсі на зайняття вакантної посади директора комунального некомерційного підприємства «Ужгородський міський пологовий будинок» Ужгородської міської ради;
– конкурс призначити на 12.00 24 червня 2019 р.;
– уповноважити члена комісії начальника управління охорони здоров'я Василя Решетаря повідомити кандидатів про дату та час проведення конкурсу.