В Ужгородській міській раді обговорили питання передачі майна районної лікарні

Опубліковано: Квітень 08, 2021

В Ужгородській міській раді обговорили питання передачі майна районної лікарні
В Ужгородській міській раді сьогодні обговорили питання передачі майна районної лікарні, що на вул.Минайській – відповідно до рішення сесії Ужгородської міської ради 30 березня 2021 року, яке прийняли на виконання перехідних положень Закону «Про місцеве самоврядування в Україні». Також йшлося і про фінансові питання, зокрема про сплату комунальних послуг та податку на доходи фізичних осіб.
У робочій зустрічі взяли участь заступник міського голови, куратор медичного напряму Василь Гомонай, голова Ужгородської районної ради Юрій Фрінцко, головний лікар райлікарні Олег Голуб, представники управління охорони здоров’я, департаментів фінансів та бюджетної політики, міського господарства, управління правового забезпечення міськради.