Кубок Державної служби з надзвичайних ситуацій України з пляжного волейболу відбувся в Ужгороді

Опубліковано: Липень 22, 2021

В Ужгороді на стадіоні «Авангард» сьогодні нагороджували переможців Кубку Державної служби з надзвичайних ситуацій (ДСНС) України з пляжного волейболу. Турнір відбувся вперше – не лише на Закарпатті, а й в Україні.
За перемогу протягом двох днів боролися 15 команд-учасниць: представники ДСНС із Києва, Львівської, Рівненської, Хмельницької, Житомирської, Луганської, Волинської та Чернігівської областей, а також двох вишів – Львівського державного університету безпеки життєдіяльності й Черкаського інституту пожежної безпеки, а також господарі турніру.
В урочистій церемонії закриття турніру та нагородження переможців узяли участь заступник голови Закарпатської облдержадміністрації Ігор Шинкарюк, міський голова Ужгорода Богдан Андріїв, начальник ГУ ДСНС у Закарпатській області Роман Гудак.
Перемогу у змаганнях здобули надзвичайники з Рівного, на другому місці – ДСНСники з Луганщини, закарпатські рятувальники стали третіми. Володарі призових місць отримали грамоти й медалі та цінні подарунки.