Представники бізнесу долучаються до підготовки продуктових наборів ужгородцям, які найбільше цього потребують під час карантину

Опубліковано: Квітень 03, 2020

До підтримки ужгородців – одиноких, людей похилого віку, осіб з інвалідністю, багатодітних родин, малозабезпечених разом із міською владою у цей складний час долучається і соціально відповідальний бізнес, повідомив міський голова Ужгорода Богдан Андріїв.

Так, продуктові набори ужгородцям з інвалідністю передав сьогодні гіпермаркет «Велмарт». Зголосилися допомогти потребуючим також торгові мережі «Вопак», «Сільпо», «Дастор», «АТБ», «Silverland», за що всім їм щира подяка.