1 вересня - відкриття першого інклюзивного ігрового майданчика в Ужгороді

Опубліковано: Серпень 30, 2024

1 вересня - відкриття першого інклюзивного ігрового майданчика в Ужгороді

Перший інклюзивний ігровий майданчик для дітей відкриють у неділю, 1 вересня, в Ужгороді

Облаштували його Агентство ООН у справах біженців (УВКБ ООН) разом з Карітас Чеської Республіки, партнерською організацією «Неємія» та Ужгородською міською радою.

Відкриття – о 12:00 у Боздоському парку (Слов'янська набережна, 31).

ГО «Неємія» та БО «СОС Дитячі містечка» організують розважальну програму для дітей з аквагримом, мильними бульбашками, цукровою ватою та аніматорами.

Також регіональне представництво Всеукраїнської програми ментального здоров'я «Ти як?» – ініціативи першої леді Олени Зеленської – проведе захід під назвою "Майстер-клас ментального здоров'я".

Під час заходу будуть проводитися й активності від ТатоХаб, Dorcas Ukraine, ДСНС та інших партнерів. Учасників познайомлять з техніками психологічної самодопомоги та проведуть стежку ментального здоровʼя.

Щиро запрошуємо всіх взяти участь!