10 вересня стартує Міжнародний театральний фестиваль моновистав «Монологи над Ужем»

Опубліковано: Вересень 09, 2024

Вистави, народжені в умовах війни – Міжнародний театральний фестиваль моновистав «Монологи над Ужем» стартує вже завтра, 10 вересня.

Фестиваль традиційно проведуть у межах відзначення Дня Ужгорода.

Цього року до обласного центру Закарпаття знову приїдуть прифронтові театри та актори, які продовжують працювати під обстрілами, в підвалах, без світла, в умовах обмежених ресурсів, з постійною тривогою за кожного глядача.

Вистави покажуть на сценах Закарпатського облмуздрамтеатру та театру ляльок «Бавка».
Засновник фестивалю та співорганізатор - Ужгородська міська рада, Управління у справах культури, молоді та спорту Ужгородської міської ради .

Під час фестивалю Рух підтримки закарпатських військових-Ужгород збиратиме донати на підтримку наших захисників.