12 листопада в ОДА відбудеться зустріч Європейського банку реконструкції та розвитку з керівниками малого та середнього бізнесу області

Опубліковано: Листопад 02, 2015

12 листопада 2015 року о 12 год. в м.Ужгород в облдержадміністрації буде проведено бізнес-зустріч Європейського банку реконструкції та розвитку за участю голови облдержадміністрації та керівників підприємств малого і середнього бізнесу Закарпатської області
Мета бізнес-зустрічі: ознайомлення з можливостями, які надає ЄБРР для розвитку малого та середнього бізнесу (кредитування, гранти тощо), отримання безкоштовних консультацій щодо сертифікації продукції (послуг) та Ведення бізнесу за європейськими стандартами з метою виходу на зовнішні ринки.

Для проведення зустрічі запрошуються суб”єктів господарювання малого та середнього підприємництва згідно таких критеріїв:
від 15 до 250 працівників;
приватна власність (більше ніж 50,0 % належать громадянам України);
період діяльності підприємництва не менше двох років;
гарна ділова репутація;
позитивна динаміка розвитку та потреба в залученні консультанта;
сектори: всі, окрім фінансового, страхового, тютюнового, ігрового, міцних алкогольних напоїв, військово-промислового.
За більш детальною інформацією звертатися за тел.: (03122) 616674

Інформацію стосовно бажання прийняти участь у вище зазначеному заході надсилати департаменту економічного розвитку і торгівлі Закарпатської облдержадміністрації в електронному вигляді (e-mail: economy@ carpathia.gov.ua )