120 тисяч гривень на підтримку ЗСУ зібрали сьогодні в Ужгородському ліцеї імені Т.Г.Шевченка на благодійному ярмарку

Опубліковано: Вересень 30, 2024

120 тисяч гривень на підтримку Збройних Сил України зібрали сьогодні в Ужгородському ліцеї імені Т.Г.Шевченка – благодійний ярмарок об’єднав учнів, батьків та вчителів закладу.
Долучилися усі класи, розповіла директорка закладу Любов Попович. За її словами, ліцеїсти дуже активно волонтерять із початку повномасштабної війни – і це не тільки благодійні ярмарки, які проводять досить часто. Діти виготовляли окопні свічки, збирають дрони, допомагали зі збором коштів на автівки військовим та ще багато іншого.
Такі заходи об’єднують та надихають усіх: і дорослих, і дітей. Коли ми робимо щось хороше з відкритим серцем, це вкотре доводить, що разом ми – сила.