13 лютого відбудуться громадські слухання з обговорення містобудівної документації та звітів про стратегічну екологічну оцінку

Лютий 10, 2020

Відповідно до статті 12 Закону України «Про стратегічну екологічну оцінку», статті 21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», керуючись постановою Кабінету Міністрів України від 25.05.2011 № 555, з метою врахування громадських інтересів 13 лютого 2020 року о 16.00 у великій залі Ужгородської міської ради буде проведено громадські слухання у великому залі Ужгородської міської ради з обговорення містобудівної документації та звітів про стратегічну екологічну оцінку, а саме:

- «Детальний план території, обмеженої площею Кирила і Мефодія, вулицями Минайською, 8 Березня (до № 19), ЗОШ № 12 та № 15 та вулицею Заньковецької»;

- «Детальний план території, обмеженої вулицями Українською, Іштвана Дендеші, Антоніна Дворжака та Андрія Палая».

Запрошуємо всіх охочих взяти участь у громадських слуханнях.