15 мільйонів гривень виділили на позачерговій сесії міськради Ужгорода на їжу для вимушених переселенців

Опубліковано: Березень 02, 2022

15 мільйонів гривень – на таку суму сьогодні внесли зміни до міської Програми додаткових гарантій соціального захисту громадян на 2020-2022 роки на позачерговій сесії Ужгородської міськради. Гроші потрібні для придбання харчів та оплату послуг із харчування для людей, які змушені були втекти зі своїх домівок через війну Росії проти України і прибули в Ужгород.
Ще одним рішенням, у зв’язку з коригуванням цієї Програми, внесли зміни до бюджету Ужгорода. Усі депутати голосували «за» одноголосно.
Міський голова Ужгорода Богдан Андріїв подякував усім ужгородцям, волонтерам, депутатам міської ради, працівникам, які зараз працюють на різних об’єктах – допомагають приймати, забезпечувати вимушених переселенців, гуманітарну допомогу.
Відзначив, що на біду в нашій державі відгукнулися багато закордонних партнерів, міста-побратими Ужгорода, а словацький Попрад запропонував підписати з нашим містом угоду про партнерські стосунки і надавати допомогу.