21-23 квітня в Ужгороді – міжнародний театральний фестиваль «Свобода»

Опубліковано: Квітень 21, 2023

Міжнародний театральний фестиваль «Свобода» стартує сьогодні в Ужгороді.
Фестиваль проходитиме на великій сцені облмуздрамтеатру, на сцені Закарпатського академічного обласного театру ляльок «Бавка», а також на відкритому просторі на пл. Театральній протягом трьох днів, із 21 до 23 квітня.
Учасники – українські та чеські колективи, представники зі Словаччини, Фінляндії, Італії.
Зокрема, вже сьогодні, 21 квітня, о 18:00 Закарпатському муздрамтеатрі імені братів Шерегіїв – вистава «Солодка Даруся» від Івано-Франківського національного драматичного театру.
У суботу, 22 квітня, о 18:00, Донецький академічний драматичний театр з міста Маріуполя покаже виставу «Крик нації».
А в неділю, 23 квітня, о 18:00, «шерегіївці» покажуть детективну історію Дона Нігро «Привиди маєтку Рейвенскрофт».
Вхід на всі вистави вільний.
Докладніше про програму – в афіші.