22 червня в Ужгороді – фотовиставка «Два століття – одна війна»

Опубліковано: Червень 19, 2024

22 червня в Ужгороді – фотовиставка «Два століття – одна війна»

📍Виставка діятиме з 13:00 до 17:00 на площі Театральній.

🇺🇦Фотовиставка розповідає про збройну боротьбу українського народу проти російського імперіалізму, що триває вже протягом не однієї сотні років. У ній поєднані архівні фото часів визвольних змагань Української Повстанської Армії, а також сучасні документальні світлини російсько-української війни, зокрема авторства військового кореспондента Максима Левіна.

📌Цикл виставок «Два століття – одна війна» стартував у 2017 році, відтоді з тематичною добіркою світлин ознайомились тисячі глядачів у різних містах України та за кордоном, інформує департамент культури Закарпатської ОВА.

Також виставку розгорнуть 23 червня у Мукачеві на площі Кирила і Мефодія, згодом планується також представити проєкт у Сваляві та Хусті.

Організатори: ГО "Молодіжний Націоналістичний Конгрес» у партнерстві з Романом і Мирославою Тарабій та за підтримки Закарпатської ОВА, Мукачівської РВА, Мукачівської районної ради, Мукачівської міської ради й Ужгородської міської ради.