25 квітня - Спільний концерт учнів Ужгородської музичної школи №1 та Харківської школи мистецтв №2 та №5

Опубліковано: Квітень 25, 2025

25 квітня - Спільний концерт учнів Ужгородської музичної школи №1 та Харківської школи мистецтв №2 та №5
Спільний концерт учнів Ужгородської музичної школи №1 та Харківської школи мистецтв №2 та №5 — сьогодні в обласному центрі Закарпаття.

Харків’яни приїхали до міста над Ужем у межах партнерського проєкту: упродовж кількох вони відвідали музичні заняття, відкриті уроки, майстер-класи і репетиції за участі викладачів Ужгородської музичної школи №1. Цей проєкт — не лише про навчання, а про підтримку, єдність і силу мистецтва в часи війни.

Запрошуємо всіх ужгородців і гостей міста — приходьте підтримати талановитих дітей, які, незважаючи на складні обставини, продовжують творити, надихати й ділитися музикою!

День: 25 квітня
Місце: Ужгородська музична школа №1
Час: 18:30