25 жовтня – чергове засідання архітектурно-містобудівної ради

Опубліковано: Жовтень 20, 2021

25 жовтня 2021 року о 16:00 у приміщенні управління містобудування та архітектури Ужгородської міської ради відбудеться засідання архітектурно-містобудівної ради.
На порядку денному:
1. Обговорення містобудівної документації:
- “Внесення змін до детального плану території, обмеженої вулицями Собранецькою, Чеською та територією лісів (район вулиці Запорізької)”;
- “Детальний план території, обмеженої вулицями Загорською, Єньківською, Гвардійською, Юрія Нікітіна”;
- “Детальний план території, обмеженої вулицями Олександра Бородіна, Декабристів, Олександра Можайського та колією”;
- “Детальний план території, обмеженої вулицями Фріца Гленца, Івана Франка та Студентською набережною”.
2. Розгляд містобудівного та архітектурного рішення об’єкта будівництва “Будівництво магазину продовольчих та непродовольчих товарів по вулиці Залізнична, 2 у м. Ужгород”.