28 березня - розширене засідання Ради голів ОСББ, ЖБК, БК

Опубліковано: Березень 27, 2024

До відома голів правлінь ОСББ, ЖБК, БК, підприємств - управителів багатоквартирних будинків!

Департамент міської інфраструктури інформує Вас про проведення 28 березня 2024 року о 16:00 у сесійній залі Ужгородської міської ради (2 поверх міської ради) розширеного засідання Ради голів ОСББ, ЖБК, БК.

Порядок денний засідання Ради:

1. Питання нарахування плати за централізоване водопостачання та водовідведення мешканцям за наявності загальнобудинкових лічильників (запрошено представників КП «Водоканал м.Ужгорода»).
  2. Питання укладення договорів на технічне обслуговування внутрібудинкових газових мереж багатоквартирних будинків (представники Закарпатської філії ТОВ «Газорозподільні мережі України»).
  3. Дотримання Правил благоустрою ОСББ, ЖБК та БК під час весняного прибирання прибудинкових територій та обрізки дерев та кущів (представники відділу благоустрою ДМІ та управління за контролем з благоустрою).
  4. Різне.

Запрошуємо зацікавлених узяти участь в обговоренні зазначених питань.