29 519 адмінпослуг у першому півріччі 2024 року надав Центр надання адміністративних послуг Ужгородської міської ради

Опубліковано: Серпень 22, 2024

Загалом наразі ЦНАП надає 362 адмінпослуги.

Однією з найбільш затребуваних є послуги щодо реєстрації місця реєстрації – за  вказаний період таких послуг надали 6044, у тому 1334 витяги з реєстру територіальної громади.

Понад 4000 військовозобов’язаних оновили свої дані у ужгородському ЦНАПі, близько 300 оформили відстрочку від військової служби.

Популярними є послуги з оформлення та видачі паспорта громадянина України та паспорта громадянина України для виїзду за кордон, яких надано 952.

Надали 8592 послуги соціального характеру.

Успішно працює сервіс «Я – ветеран»: за принципом «Єдиного вікна» тут можуть без черги отримати послуги захисники/-ці та члени їхніх сімей. За перше півріччя такою послугою скористалися 930 осіб.

Завдяки ефективному використанню доступу до Державного земельного кадастру заявники також мають можливість отримати витяг з Держземкадастру про земельну ділянку у ЦНАПі за кілька хвилин.

Здійснюється і надання онлайн-послуг – їх зараз 48. Запроваджено шеринг документів шляхом інтеграції системи «Універсам послуг м. Ужгород» до застосунку Дія.

Нагадуємо, наразі ЦНАП здійснює прийом громадян без перерви на обід:

понеділок, вівторок, четвер – із 8:30 до 16:30;

середа – з 8:30 до 19:30;

п’ятниця, субота – із 8:30 до 13:30.