3 квітня – друге навчання для молоді у межах конкурсного відбору «Цікава ідея — успішна громада»

Опубліковано: Квітень 01, 2024

Молодь, готові до наступного навчання?

Нагадуємо, що робимо ці події для молоді, яка планує відкрити власну справу. Тому кожне з навчань максимально практичне, а проводять його учасники Board, які мають цінний досвід у бізнесі й готові ним ділитися.

Цього разу говоритимемо про гранти як джерело фінансування стартапу та про юридичну безпеку стартапу.

Пилип Гришин, учасник Board Закарпаття, власник компаній «Прайм Снек», «Абрис Арт», «On-Air Studio», поділиться досвідом про:

▪️Грант як ідеальний фінансовий інструмент;

▪️Як і де шукати гранти;

▪️Як формувати проєктну заявку, бізнес-план, кошторис та соціальну складову;

▪️Презентація win-win;

▪️Реалізація гранту;

▪️Звіт.

Майя Святашова, учасниця Board Закарпаття, адвокат, засновниця юридичної фірми «Неві Консалтинг Груп», керівник юридичного департаменту ІТ стартапу Platma (США, Кіпр, Україна, Португалія), розкриє наступні теми:

▪️реєстрація бізнесу (ФОП або юридичної особи), вибір юрисдикції;

▪️основні питання оподаткування;

▪️реєстрація торгової марки та інших обʼєктів інтелектуальної власності;

▪️сайт компанії: доменне імʼя та дотримання антимонопольного законодавства;

▪️договірна діяльність компанії: основні моменти;

▪️оформлення працівників: основні аспекти;

▪️захист конфіденційної інформації.

⏰ 3 квітня (середа) о 18:30

📍Ужгород, вул. Ференца Ракоці, 12 (коворкінг-цех 44).

Реєстрація обовʼязкова за посиланням

.

Ці навчання відбуваються у межах конкурсного відбору «Цікава ідея — успішна громада», який організовує управління у справах культури, молоді та спорту УМР спільно з бізнес-спільнотою Board Закарпаття.