30 саджанців, вирощених із жолудів дуба Шевченка, висадили сьогодні в Ужгороді у Боздоському парку

Опубліковано: Квітень 13, 2023

Ростимуть дерева обабіч Алеї життя, котру висадили як пам'ять про ужгородців, які загинули, захищаючи Україну.

Саджанці, які висадили у Боздоському парку, вирощені з жолудів дуба Шевченка, у якому Кобзар ховав свої малюнки від пана Енгельгардта. Передали їх із Черкащини, батьківщини Тараса Шевченка, у кожен регіон України.

Долучилися до символічної екоакції «Шевченко єднає Україну» міський голова Богдан Андріїв, секретар міської ради Арсен Мелкумян, депутати Ужгородської міської ради, представники Закарпатської ОВА, обласної державної екологічної інспекції, а також журналісти.