30 серпня розглянуть проєкт регуляторного акту «Про тариф на міські пасажирські перевезення»

Опубліковано: Серпень 28, 2021

Проєкт регуляторного акта – рішення виконкому «Про тариф на міські пасажирські перевезення» – розглядатимуть у понеділок, 30 серпня, в Ужгородській міській раді. Засідання комісії з питань реалізації державної регуляторної політики відбудеться о 10 годині у малій залі виконкому, участь у ньому можуть взяти всі охочі.
Комісію з питань реалізації державної регуляторної політики створено рішенням виконкому Ужгородської міської ради №316 14 липня 2021 року, зокрема для вивчення проєктів регуляторних актів, надання висновків та вирішення питань щодо приведення регуляторних актів, прийнятих міською радою, її виконавчим комітетом, у відповідність до вимог статей Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності». До її складу входять працівники міської ради, депутати Ужгородської міської ради, представники громадських організацій.