3152 допомоги призначили з початку року працівники відділу соцдопомог департаменту соціальної політики

Опубліковано: Червень 07, 2023

🔰3152 допомоги призначили з початку 2023 року працівники відділу соціальних допомог департаменту соціальної політики Ужгородської міської ради.
📌Призначення соціальних допомог є одним із важливих напрямків роботи департаменту соціальної політики. У профільному відділі працюють 4 фахівці, які проводять нарахування виплат із 21 державної соціальної допомоги.
▶️Серед найбільш поширених – виплати т.зв. дитячих допомог: виплати при народженні дитини, виплати лікарняних листів безробітним матерям, багатодітним сім'ям, допомоги одиноким матерям та малозабезпеченим сім'ям. Крім того, призначаються допомоги особам з інвалідністю з дитинства та особам з інвалідністю, які не мають права на пенсію.
▶️Зокрема, протягом травня працівники відділу соціальних допомог департаменту соціальної політики міської ради опрацювали 665 звернень громадян про призначення соціальних допомог.
▶️Найбільше звернень надійшло на призначення соціальних допомог при народженні дитини та допомоги малозабезпеченим сім'ям.