35 років митній системі України: в Ужгороді привітали охоронців економічних кордонів
Опубліковано: червня 25, 2026
Із нагоди Дня митника України та 35-ї річниці створення митної системи незалежної України на Закарпатській митниці відбулися урочистості, під час яких відзначили працівників, які щоденною працею забезпечують економічну безпеку та стійкість держави.
Привітати колектив із професійним святом завітали керівники Закарпатської ОВА та облради, Ужгородської міськради та очільники ГУ Нацполіції, Нацгвардії у Закарпатській області, 97 прикордонного загону.
Начальник Закарпатської митниці Ілля Ніжніков подякував команді за відданість справі, належне виконання обов'язків та вагомі результати, відзначивши внесок кожного у зміцнення країни, та побажав колегам злагоди, родинного затишку й нових успіхів.
Заступник міського голови Ужгорода Михайло Маргіта відзначив високий професіоналізм та відповідальність працівників відомства, подякував за сумлінну працю на благо громади та держави, наголосивши, що ефективна робота митниці є запорукою економічної безпеки країни.
Особливі слова шани та вдячності під час заходу звучали на адресу тих співробітників митної служби, які сьогодні зі зброєю в руках захищають незалежність і територіальну цілісність України на передовій.
Кращих працівників митниці відзначили різними відомчими нагородами, окремим з них присвоєно достроково чергові спеціальні звання, оголосили Подяки та вручили Грамоти за особисті досягнення у професійній діяльності, активність та ініціативність, виявлені під час виконання службових обов’язків.