5 кроків, як не витрачати час на очікування міського автобуса в Ужгороді

Опубліковано: Лютий 16, 2017

Для тих, хто має телефон із виходом в Інтернет, дуже просто: зайти на офіційну Інтернет-сторінку Ужгородської міської ради //rada-uzhgorod.gov.ua/ і подивитися, коли приїде «маршрутка», де саме зараз знаходиться автобус. Рух кожного переміщення вулицями, завдяки встановленій системі GPS, можна відслідковувати.
Нагадаємо кроки, які для цього потрібно зробити:

  1. Відкрити сторінку сайту Ужгородської міської ради  //rada-uzhgorod.gov.ua/
  1. Зайти у розділ Громадський транспорт //rada-uzhgorod.gov.ua/gromadskyj-transport/(вгорі по центру сторінки, білі літери на чорному тлі).

 

  1. Обрати потрібний номер маршруту.

 

  1. Зі списку зупинок обрати ту, де ви знаходитеся чи яка є до вас найближчою.

 

  1. Натиснути на карті графічне зображення автобуса і дізнатися, через скільки хвилин він буде на цій зупинці, а також, коли приїдуть інші «маршрутки», які проїжджають біля цієї зупинки.

Так можна дізнатися не лише, коли найшвидше прибуде транспорт, а й через скільки хвилин будуть кілька наступних. Отож можна спланувати, до прикладу, чи вже поспішати на зупинку, чи ще затриматися в кафе, магазині, з друзями тощо.
Тим же, хто не має сучасних гаджетів із підключенням до Інтернету, можна поцікавитися в інших, якщо хтось поруч теж очікує поїздку. Насамперед варто звертатися до молодих людей, бо абсолютна більшість із них користуються постійним доступом до Інтернету.
На цій же сторінці //rada-uzhgorod.gov.ua/gromadskyj-transport/ можна скористатися і можливістю визначити потрібний маршрут, з’ясувати, автобусом якого номеру краще скористатися, де, за потреби і на який маршрут пересісти.
Нагадаємо, Ужгородська міська рада в умовах конкурсу на перевезення  встановила вимогу обладнати кожен автобус GPS-системою саме для зручності пасажирів.