7,5 мільйонів гривень із бюджету Ужгорода передадуть до бюджету Херсонської області

Опубліковано: Листопад 21, 2022

7,5 мільйонів гривень із бюджету Ужгородської міської територіальної громади передадуть до бюджету Херсонської області – на проведення аварійно-ремонтних робіт на пошкоджених внаслідок бойових дій на об’єктах житлової та іншої інфраструктури.
Таке рішення підтримали депутати сьогодні, 21 листопада, на позачерговій сесії Ужгородської міської ради.
Депутати також підтримали зміни до бюджету Ужгорода на 2022 рік та підтримали перерозподіл бюджетних призначень департаменту соціальної політики, управлінню у справах культури, молоді та спорту, департаменту міської інфраструктури і департаменту фінансів та бюджетної політики Ужгородської міської ради.