День Нацполіції України відзначили в Ужгородському районному управлінні поліції ГУНП

Опубліковано: Липень 04, 2023

Урочистості з нагоди Дня Національної поліції України відбулися сьогодні і в Ужгородському районному управлінні поліції ГУНП в Закарпатській області.
Міський голова Богдан Андріїв привітав правоохоронців із професійним святом, подякував за службу, забезпечення порядку. Богдан Євстафійович наголосив, що працівники поліції перебувають і на передовій, де тривають бойові дії, виконують свій обов’язок, захищаючи нас від ворога. Побажав якнайшвидшої перемоги, миру, здоров’я та добробуту.
Грамотами Ужгородської міської ради Богдан Андріїв нагородив майора поліції, оперуповноваженого відділу кримінальної поліції Олексія Глазунова; капітана поліції, начальника сектору адміністративної практики Катерину Марко; капітана поліції, старшого інспектора сектору протидії домашньому насильству відділу превенції Мирославу Міцулич; капітана поліції, старшого інспектора сектору публічного порядку відділу превенції Миколу Гряділя; старшого лейтенанта поліції, оперуповноваженого відділу кримінальної поліції Володимира Барнича.
Відзначив заслуги своїх працівників і начальник Ужгородського районного управління поліції, полковник поліції Олег Янчинський. Привітав правоохоронців і начальник Ужгородської РВА Юрій Гузинець.