Активну молодь запрошують взяти участь у програмі "Державотворець"

Опубліковано: Квітень 22, 2019

Міністерство молоді та спорту України, Українська академія лідерства cпільно з Секретаріатом Кабінету Міністрів України, Дитячим фондом ООН (ЮНІСЕФ) в Україні продовжують реалізацію програми “Державотворець”.
Національний етап цьогорічної програми відбуватиметься з 29 травня по 7 червня 2019 року.

Учасники програми мають:
• бути громадянами України;
• вільно володіти українською мовою;
• на момент подання заявки бути віком від 18 до 25 років;
• мати зацікавлення в подальшому розвитку в сфері державотворення, бізнесу, громадської діяльності;
• досвід участі в громадській діяльності буде перевагою при відборі.

Найактивніша молодь з усієї України буде мати можливість пізнати рушійні сили держави: органи державної влади, бізнес-сектор, засоби масової інформації та громадську діяльність. Учасники зможуть отримати нові знання, розвинути свої лідерські якості та долучитися до процесів державотворення.

Мрієш впливати на суспільні трансформації в Україні та долучитися до проактивної молоді?
Заповнюй реєстраційну форму до 1 травня 2019 року та ставай рушійною силою позитивних змін!

Проїзд, проживання та харчування учасників покриваються за рахунок організаторів.
Якщо у Тебе є додаткові запитання, можеш звертатись до менеджерів по роботі з учасниками:
Романа Краснопольського (0958828356);
Оксани Шахової (0678558978)