Автобус №18 в Ужгороді їздитиме частіше

Опубліковано: Листопад 23, 2018

Автобус №18 в Ужгороді їздитиме частіше

Із понеділка, 26 листопада, інтервал руху між рейсами на автобусному маршруті №18 “гіпермаркет “Епіцентр”- УжНУ” (через пл. Шандора Петефі, пл. Корятовича)” скорочується та становитиме близько 20 хв., працюватимуть 5 автобусів “Електрон”.

Нагадуємо також, яким маршрутом їде автобус №18, та надаємо інформацію про автобусні зупинки:

у прямому напрямку: вул. Миколи Бобяка, вул. Тиводара Легоцького, вул. Марії Заньковецької, вул. Михайла Грушевського, вул. Минайська, вул. Швабська, пл. Шандора Петефі, вул. Мукачівська, вул. Івана Анкудінова, вул. Підградська, вул. Олександра Фединця, пл. Корятовича, вул. Дмитра Вакарова, вул. Підгірна, вул. Собранецька, вул. Олександра Грибоєдова, вул. Університетська;

у зворотному напрямку: вул. Університетська, вул. Олександра Грибоєдова, вул. Собранецька, вул. Підгірна, вул. Олександра Фединця, пл. Корятовича, вул. Дмитра Вакарова, вул. Другетів, вул. Шумна, вул. Івана Анкудінова, вул. Руська, вул. Робоча, вул. Мукачівська, пл. Шандора Петефі, вул. Льва Толстого, площа Богдана Хмельницького, пр. Свободи, вул. Минайська, вул. Михайла Грушевського, вул. Марії Заньковецької, вул. Тиводара Легоцького, вул. Миколи Бобяка.

Автобусні зупинки, які охоплені маршрутом:
у прямому напрямку: гіпермаркет “Епіцентр”, вул. Легоцького, ЗОШ № 19, «Пролісок», вул. 8-го Березня (ТПП), культосвітнє училище, стоматологічна поліклініка, маг. “Орхідея”, пл. Ш. Петефі, вул. Анкудінова, парк “Підзамковий”, пл. Корятовича, Капітанський мостик, СЕС, дитячий комплекс “Джин”, маг. “Ера”, міська поліклініка, УЦМКЛ, м-н “Червениця”, Гуртожитки 4,5, УжНУ

у зворотному напрямку: УжНУ, Гуртожитки 4, 5, м-н “Червениця”, УЦМКЛ, міська поліклініка, маг. “Ера”, дитячий комплекс “Джин”, СЕС, водоканал, пл. Корятовича, ФМК, парк “Підзамковий”, вул. Руська, пл. Ш. Петефі (біля Будинку побуту), вул. Л. Толстого, готель “Ужгород”, пр. Свободи («Прогрес»), універмаг “Україна”, вул. Героїв Крут (Галана), вул. Грушевського, вул. 8-го Березня, каплиця, ЗОШ №19, вул. Легоцького, гіпермаркет “Епіцентр”.