Автобус від угорської компанії передали ужгородським освітянам

Опубліковано: Червень 09, 2023

Автобус від угорської компанії передали ужгородським освітянам
Управління освіти Ужгородської міської ради. Офіційна сторінка передали напередодні автобус від угорської компанії Volánbusz Zrt. Отримували допомогу заступник міського голови Василь Пинзеник та начальниця управління освіти Наталія Баранюк. За словами Наталії Богданівни, транспорт використовуватимуть для поїздок дітей на екскурсії та іншого шкільного дозвілля.
Автобус, який передали ужгородським освітянам – із чергової партії транспорту, який отримали громади сусідньої держави і компанії в межах співпраці Палати регіонів Конгресу з регіонами країн ЄС за підтримки заступника Міністра зовнішньої економіки та закордонних справ Угорщини, Парламентського державного секретаря Левенте Модьора, інформує Закарпатська ОВА. Загалом до нашої області доставили 34 пасажирські автобуси, більшість спрямують у деокуповані області і на Херсонщину, яка зараз потерпає від наслідків російського теракту на Каховській ГЕС.