Автопарк ужгородського водоканалу поповнився новою спецмашиною

Опубліковано: Липень 14, 2022

Автопарк ужгородського водоканалу поповнився новою спецмашиною

Cпецмашину – мулосмок KOBALT KVV-70.02Z08 – придбали днями для ужгородського водоканалу.

Автомобіль, інформують на підприємстві, дуже необхідний для ефективного обслуговування каналізаційної системи – для профілактичного очищення каналізаційних мереж, відстійників, колодязів, зливоприймачів. Може також використовуватися для завантаження, короткочасного зберігання та транспортування рідких відходів.

Машина виготовлена в цьому році українським автоскладальним підприємством «KOBALT», має сучасні вакуумні шланги, цистерну місткістю 7,8  куб м, укомплектована сучасною гідравлікою та пневматичними механізмами, має надійну електросистему та багато додаткових опцій. Максимальна потужність –  1000 куб м/год.

Авто купили за  інвестиційною програмою комунального підприємства на 2022 рік.