Батальйону ужгородської  територіальної оборони передали чергову допомогу від міськради – на 360 тисяч гривень

Опубліковано: Липень 08, 2022

Дві мініелектростанції, бензопилу, будівельну плівку, тенти, набір ручного інструменту, моторну оливу, мастило, молотки, сокири, викрутки, цвяхи, ліхтарі тощо – загалом майже 50 найменувань речей на 360 тисяч гривень придбали за кошти інших бюджетів для бійців батальйону ужгородської територіальної оборони.
Це – черговий вантаж, закуплений нашим захисникам за заявкою командира батальйону тероборони у межах Програми підтримки військових частин, інших військових формувань та парамілітарних організацій у 2022 році, прийнятої на сесії Ужгородської міської ради. Загалом від початку повномасштабної збройної агресії росії проти України підрозділу ужгородської тероборони із міської ради надали допомоги на понад 860 000 гривень.