Опубліковано: Липень 09, 2024

Безкоштовні тренування з бадмінтону для дітей віком від 8 до 14 років стартують 15 липня в Ужгороді – у межах проєкту «Активні парки. Літні ліги, бадмінтон».

Координатор проєкту – Олексій Пилипов, голова Закарпатського осередку федерації бадмінтону України.

Графік тренувань:

понеділок, середа - 11:00 - 12:30.

Місце проведення: Спортивно-оздоровчий комплекс ДВНЗ «УжНУ», Ужгород, вул. Івана Франка, 6.

Запрошуємо всіх охочих діток приєднатися до відкритих занять, зареєструвавшись за посиланням тут

Кількість місць обмежена.

За додатковою інформацією звертатися в управління у справах культури, молоді та спорту Ужгородської міської ради.