Бійці підрозділу БУАР передали громаді Ужгорода прапор із словами вдячності за допомогу

Опубліковано: Червень 21, 2024

«Славному місту Ужгород – вітання й щира подяка», «Дякуємо місту Ужгород», «Разом до Перемоги», «Перемога буде!» – прапор бригади від воїнів підрозділу БУАР 110-ї окремої механізованої бригади із словами подяки територіальній громаді Ужгорода передав сьогодні військовий Іван Олексій міському голові Богдану Андріїву.
«За виділені кошти вже придбані дрони, які зараз виконують бойові задачі на дуже непростому – Покровському напрямку. Вони коригують роботу нашої артилерії і допомагають зберігати життя й здоров’я воїнів», – відзначив Іван Олексій.
Богдан Андріїв у свою чергу подякував військовим від усього міста за захист нашої держави, запевнив, що міська рада продовжуватиме підтримувати ЗСУ.