Бійцям 57-ї мотопіхотної бригади передали допомогу із Ужгорода

Опубліковано: Травень 06, 2022

Бійцям 57-ї мотопіхотної бригади передали допомогу із Ужгорода
Продукти тривалого зберігання, медикаменти, бензопилу, сокири, рукавиці, сухий спирт, білизну, питну воду, пакети для мобільного зв’язку та чимало іншого днями отримали з Ужгорода бійці 57-ої окремої мотопіхотної бригади імені кошового отамана Костя Гордієнка, які зараз на сході України, на передовій.
Допомогу захисникам забезпечили спільними зусиллями: координували збір, закупівлі за надходження від приватних осіб – працівниці відділу документального та організаційного забезпечення Ужгородської міської ради, значну суму коштів надали ужгородське подружжя Олександра та Тетяни, частину передали із Центру прийому гуманітарної допомоги у «Совиному гнізді», куди надходить гуманітарна допомога, та з Центру допомоги постраждалим внаслідок війни в Україні (пл. Шандора Петефі). Волонтер Іван із Лисичанська зміг благополучно все довезти і передати.