Більше 20 років в Ужгороді працює товариство «Фава-технікс» - одне із найбільших платників податків у бюджет міста

Опубліковано: Серпень 31, 2024

Більше 20 років в Ужгороді працює товариство «Фава-технікс». Підприємство є одним із найбільших платників у бюджет міста – у 2022 році сплатили 7,9 млн грн податків та зборів, у 2023 році – понад 6,2 млн грн. Зараз тут працюють 202 робітники, які отримують гідну заробітну плату.
За вагомий особистий внесок у вирішення соціально-економічних питань міста керівник підприємства Богдан Бойко отримав напередодні відзнаку Ужгородської міської ради.
Як проходить виробничий процес на «Фава-технікс», оглянув днями міський голова Богдан Андріїв. Підприємство надає послуги із переробки давальницької сировини, а саме – електричного устаткування для транспортних засобів з подальшим експортом продукції до Німеччини.
Богдан Євстафійович поспілкувався із керівництвом та працівниками, побажав подальших успіхів та подякував за внесок у розвиток економіки громади.