Більше тисячі ужгородських школярів провели акцію на підтримку дітей Харківщини

Опубліковано: Квітень 09, 2024

Більше тисячі ужгородських школярів провели акцію на підтримку дітей Харківщини

Більше тисячі ужгородських школярів провели акцію на підтримку дітей Харківщини – акція #powerkharkiv відбулася на набережній Незалежності💙💛

Діти різного віку крейдою на асфальті малювали в патріотичних кольорах й писали слова підтримки дітям Харкова, які живуть під постійними обстрілами російських агресорів, не мають можливості навчатися у стінах рідних шкіл, спілкуватися та гратися, як звикли, на вулицях, у дворах, майданчиках зі своїми друзями.

Серед школярів, які взяли участь в акції – і діти з Харкова, які переїхали до Ужгорода через війну. Загалом у закладах освіти міста навчаються 210 дітей з Харківщини, розповіла начальниця управління освіти Ужгородської міськради Наталія Баранюк.

Ужгородці не забувають про Харків, як й про інші міста, де росія щоденно чинить злочини. Ужгородці хочуть, щоб усі діти мали щасливе дитинство. Усе це намагалися зобразити у дописах на центральній набережній школярі.

Харкове, ми з тобою❤️