Благодійна допомога для дитсадка №1 в Ужгороді від організації «СОС Дитячі містечка»

Опубліковано: Травень 18, 2023

15 дитячих ліжечок та матраців сьогодні отримав дитячий садочок №1 в Ужгороді – гуманітарну допомогу надала міжнародна благодійна організація «СОС Дитячі містечка» для майбутньої ясельної групи.
Договір про надання благодійної допомоги з директоркою садочку Оленою Наконечною підписала регіональна менеджерка організації «СОС дитячі містечка» Наталія Криворучко. У передачі гуманітарної допомоги взяли участь в.о. начальника управління економічного розвитку міста Василь Цап та начальниця відділу релокації бізнесу та взаємодії з благодійними та гуманітарними організаціями Юліана Бокоч.
Нагадаємо, Ужгородська міська рада та Міжнародна благодійна організація «Благодійний фонд «СОС Дитячі Містечка» підписали Меморандум про співпрацю у лютому 2023 року, а вже наступного місяця, у березні, організація передала генератори, вогнегасники та детектори чадного газу для Ужгородського міського територіального центру.