Благодійну допомогу вимушені переселенці, які зареєстровані в Ужгороді, традиційно цього тижня отримували в «Совиному гнізді»

Опубліковано: Лютий 03, 2023

З понеділка до четверга волонтери центру видали:
- 50 гігієнічних наборів;
- 100 продуктових наборів;
- 80 пакетів із необхідними речами для дітей до 2 років;
- 65 наборів постільної білизни, рушники, подушки, ковдри.
Крім того, всі охочі могли взяти додатково до продуктового набору солодкий газований напій, який надала громадська організація Armada Karpat, та чипси. Традиційно в «Совиному гнізді» можна було отримати одяг, посуд тощо (1650 одиниць за тиждень).
Видачу гуманітарної допомоги здійснювали у партнерстві з PDUM Partnerschaft Deutschland-Ukraine/Moldova e. V. та ТОВ "Моні". Волонтери вдячні благодійникам за підтримку.
Як ми вже повідомляли, за відповідними реєстраціями для отримання допомоги стежте на сторінках центру «Совине гніздо» в телеграмі або фейсбуку. Додаткову інформацію можна отримати на офіційній сторінці https://sovyne.com.ua/