Благодійний фестиваль-ярмарок на підтримку ЗСУ організували освітяни Ужгорода до Дня захисту дітей

Опубліковано: Червень 01, 2023

Благодійний фестиваль-ярмарок «Ням-Ням Фест» – сьогодні на набережній Незалежності в Ужгороді.

Традиційний івент до Міжнародного дня захисту дітей організувало управління освіти міської ради, долучилися до нього ужгородські дитячі садочки та початкові школи, які мають дошкільні відділення. На фестивалі можна придбати  випічку і солодощі, усі виручені кошти спрямують на потреби українських захисників.

Поруч на локаціях проводять благодійні майстер-класи для дітей, працює фотозона, де всі охочі можуть сфотографуватися.

Захід відвідали, щоб підтримати дітей та педагогів, зробити благодійні внески, і міський голова Богдан Андріїв, його заступник Вадим Борець, начальниця управління освіти міської ради Наталія Баранюк, начальниця управління у справах культури, молоді та спорту Алла Чернобук, працівники та депутати Ужгородської міської ради.