Богдан Андріїв доручив вжити термінових заходів, щоб не допустити руйнування дамби у районі Боздоського мосту

Травень 04, 2016

Богдан Андріїв доручив вжити термінових заходів, щоб не допустити руйнування дамби у районі Боздоського мосту

Ситуація на колекторі скиду очищених стічних вод у районі Боздоського мосту в Ужгороді вимагає термінового втручання – такого висновку дійшли члени комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій міської ради. Позапланове виїзне засідання комісії, яку очолює міський голова Богдан Андріїв, провели безпосередньо на місці.

Якщо негайно не вжити заходів, можлива надзвичайна ситуація техногенного та природного характеру, яка спровокує підтоплення правосторонньої частини земель Ужгорода нижче транспортного мосту “Боздоський” та руйнування водозахисної дамби. Тому рішенням комісії доручили департаменту міського господарства у найстисліші строки звернутися до басейнового управління водних ресурсів річка Тиса для розробки технічного проекту ремонту водозахисної дамби, а після отримання техдокументації терміново розпочати всі необхідні роботи.

Богдан Андріїв наголосив на неприпустимості зволікання із вирішенням цієї проблеми, а також зауважив, що якщо фінансування не вистачатиме, питання додатково винесуть на розгляд депутатського корпусу міської ради Ужгорода.