Богдан Андріїв: "Будьте відповідальними, не порушуйте обмежувальні заходи, без нагальної потреби не виходьте з дому!"

Березень 21, 2020

Богдан Андріїв:

Ужгородський міський голова Богдан Андріїв на своїй фейсбук-сторінці звернувся до містян у зв'язку з заходами протидії поширення коронавірусу.

У повідомленні йдеться: "Усі ми стурбовані ситуацією з поширенням коронавірусу. Страшну статистику з Італії, Іспанії, де останнім часом фіксують дуже високу смертність від COVID-19, бачимо щодня.

На жаль, зростає і кількість хворих на коронавірус в Україні. Уже є 41 підтверджений випадок, троє людей померло. Хороша новина – один пацієнт одужав.

Напередодні ми отримали списки ужгородців, які за останній час повернулися з-за кордону. Їх 49. Усі вони підписали зобов’язання про самоізоляцію, з ними зв'язалися сімейні лікарі, які дали чіткі вказівки щодо правил поведінки під час самоізоляції. Водночас, їх попереджено про відповідальність за порушення вимог карантину.

Звертаюся вкотре до мешканців міста – будьте відповідальними, не порушуйте обмежувальні заходи, без нагальної потреби не виходьте з дому, потурбуйтеся про людей похилого віку. Якщо відчуваєте, що захворіли – залишайтеся вдома і телефонуйте своєму сімейному лікарю. Бережіть себе і своїх близьких!"