Богдан Андріїв: "Пріоритет міської влади – якісні медичні послуги та забезпечення комфортного проживання в Ужгороді"

Опубліковано: Червень 12, 2020

Богдан Андріїв:

Електронна черга, електронні рецепти за програмою «Доступні ліки», електронний документообіг, електронні направлення до вузьких спеціалістів – усі сімейні амбулаторії Ужгорода повністю включилися у другий етап медичної реформи, що розпочався 1 квітня цього року.
Як це працює, оглянув міський голова Богдан Андріїв в амбулаторії №4 на вулиці Іштвана Сечені, поспілкувався із медиками та пацієнтами.

Амбулаторію №4 капітально відремонтували у 2017-му, перед тим останній раз заклад оновлювали 46 років тому. Нині тут комфортні умови і для медиків, і для пацієнтів. Амбулаторія, що обслуговує 12,5 тисяч ужгородців, працює із 8 ранку до 19 вечора, тому можна підібрати зручний час, щоб підійти на консультацію, послуги надають 10 кваліфікованих медпрацівників.

В амбулаторії безкоштовно проводять забір аналізів, гарантованих пакетом первинної допомоги – загальний аналіз крові, сечі, визначення глюкози, холестерину, тестування на ВІЛ/СНІД та гепатити, роблять кардіографію. Усі сімейні лікарі проходили спеціальне навчання, електронними сервісами користуються із 2018 року.

Міський голова Богдан Андріїв наголосив, що пріоритет міської влади – якісні медичні послуги та забезпечення комфортного проживання в Ужгороді.