Богдан Андріїв привітав поліцейських офіцерів громади із професійним святом

Опубліковано: Травень 28, 2023

Богдан Андріїв привітав поліцейських офіцерів громади із професійним святом

Сьогодні, 28 травня, своє професійне свято відзначають поліцейські офіцери громади. Із цієї нагоди міський голова Богдан Андріїв зустрівся із керівником Ужгородського районного управління ГУНП в Закарпатській області Олегом Янчинським та працівниками управління, привітав зі святом, подякував за добросовісне виконання службових обов’язків і високий професіоналізм.
За сумлінну службу і відданість своїй роботі, вагомий внесок у боротьбу зі злочинністю Богдан Євстафійович вручив грамоту Ужгородської міської ради поліцейському офіцеру громади відділу превенції Ужгородського районного управління ГУНП в Закарпатській області, старшому лейтенанту поліції Івану Позняку.
У січні 2023 року програму «Поліцейський офіцер громади» підтримали на сесії Ужгородської міської ради. Цією Програмою передбачено матеріально-технічне забезпечення поліцейських офіцерів громади, зокрема й оргтехнікою. Частину техніки, необхідної для роботи правоохоронців, уже придбали у межах реалізації міської програми та передали поліцейським.